Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0- The EncounterRated ★ 5.0
The Case for ChristRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0