Movies
Ratings
103
Fantastic FourRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Speed RacerRated ★ 3.0
Flash PointRated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.0
Special IDRated ★ 3.0
Dragon Tiger GateRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Safe HouseRated ★ 3.0
When I Turned NineRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.5
GarfieldRated ★ 4.5
Cats & DogsRated ★ 4.5
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.5