Titles you rated
Ashes of LoveRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Prince of Lan LingRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0