Titles you rated
Into the WoodsRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0