Titles you rated
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 0.5
Assorted GemsRated ★ 3.5- Flames of DesireRated ★ 3.5
Hooray for LoveRated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
Yeah, That's How It IsRated ★ 5.0- Smile, YouRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5