Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
QuickRated ★ 0.5
The AttorneyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
JumperRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0