Titles you rated
MIU404Rated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.5
Human Intelligence – The Most Perfect A.I.Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 2.5
Love That Makes You CryRated ★ 3.5
Camping ClubRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0- Secret UnnieRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Off To SchoolRated ★ 4.0