Movies
Ratings
475
DraculaRated ★ 5.0
The Human Centipede 2 (Full Sequence)Rated ★ 0.5
Horror of DraculaRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 5.0
Texas Chainsaw 3DRated ★ 3.0
The Grudge 2Rated ★ 5.0
Ju-on: Black GhostRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 5.0
Memento MoriRated ★ 4.0
I Come with the RainRated ★ 5.0
HerculesRated ★ 3.0
BunshinsabaRated ★ 2.0- Paranormal EntityRated ★ 4.5
Paranormal Activity: The Marked OnesRated ★ 5.0
The Possession of David O'ReillyRated ★ 5.0
Bunshinsaba 2Rated ★ 2.0
Paranormal Activity: Tokyo NightRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 5.0
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 2.5