Movies
Ratings
155
BeowulfRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 2.5
The Red ShoesRated ★ 2.5
RashomonRated ★ 3.5
The AnimatrixRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0