Series
Ratings
108- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
High KickRated ★ 1.0
D.Gray-man HALLOWRated ★ 2.5
In Another World with My SmartphoneRated ★ 2.5
Dining TogetherRated ★ 0.5
Love and LiesRated ★ 2.5
HellsingRated ★ 3.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 2.0- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
- The Flying SuperboardRated ★ 2.5
- The Flying SuperboardRated ★ 2.5