Series
Ratings
108
Beyond the BarRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Code Geass: Rozé of the RecaptureRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 2.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 1.5
A Model FamilyRated ★ 2.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Money GameRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
WhisperRated ★ 3.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 2.5