Titles you rated
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.0