Movies
Ratings
921
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 1.5
The IllusionistRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
PaulRated ★ 3.5