Movies
Ratings
1416
Coup de ChanceRated ★ 4.0
The Palm Beach StoryRated ★ 3.5
The 400 BlowsRated ★ 4.0
His Girl FridayRated ★ 4.5
Come TogetherRated ★ 3.5
Au Revoir les EnfantsRated ★ 4.0
MahjongRated ★ 4.0
The Awful TruthRated ★ 4.0
La StradaRated ★ 3.5
JaujaRated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Sound of FallingRated ★ 3.5
Fists in the PocketRated ★ 3.5
DreamsRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5