Titles you rated
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.5
I Am The KingRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 4.5
Goodbye MomRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 1.0