Titles you rated
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
RockyRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Forbidden QuestRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0