Series
Ratings
202
Righteous LoveRated ★ 3.5
SyndromeRated ★ 2.0
HealerRated ★ 3.5
Dandelion FamilyRated ★ 4.0
Powerful OpponentsRated ★ 3.0
ResetRated ★ 2.5- Late Night HospitalRated ★ 3.0
Beyond the CloudsRated ★ 3.0
When It's At NightRated ★ 3.5
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 2.5
The Thorn BirdsRated ★ 3.0
90 Days, Time to LoveRated ★ 3.0
What's Up?Rated ★ 3.0
Steal HeartRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Still, Marry MeRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0- TerroirRated ★ 3.5
Idle MermaidRated ★ 3.0
My Dear CatRated ★ 1.5