Titles you rated
Hello My TeacherRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0