Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 5.0
Dead to Me Season 3Rated ★ 3.5
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Dead to MeRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
MaidRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The IdolRated ★ 1.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 4.5
YoungerRated ★ 5.0
YoungerRated ★ 5.0
YoungerRated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0