Titles you rated
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
MossRated ★ 2.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.5