Series
Ratings
22
Bridal MaskRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0