Movies
Ratings
50
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.5