Titles you rated
Dead SilenceRated ★ 3.0
The RiteRated ★ 1.0
The ThingRated ★ 2.0
TekkonkinkreetRated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 2.0
Two MoonsRated ★ 0.5
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 5.0
Chicken LittleRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 1.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Steal My HeartRated ★ 2.0
The FivesRated ★ 3.5
Sky of LoveRated ★ 1.5
BrokenRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 1.0
HellcatsRated ★ 3.0
The Road to El DoradoRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 5.0