Series
Ratings
16- M&MRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- Interviews with Monster GirlsRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0