Titles you rated
Hill of FreedomRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 3.5
FantasiaRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5