Titles you rated
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 1.5
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 4.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 4.5
Let's Walk TogetherRated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0