Movies
Ratings
50
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
SullyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0