Titles you rated
A Hard DayRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 3.5
Who Am IRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
ConcussionRated ★ 3.5
The Best Exotic Marigold HotelRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
JoyRated ★ 3.0
Runner RunnerRated ★ 2.5
The InternshipRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0