Movies
Ratings
46
High School Musical 2Rated ★ 2.0
TangledRated ★ 4.0
Diary of a Wimpy KidRated ★ 4.0
The CallRated ★ 5.0
Spy KidsRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
As OneRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0