Titles you rated
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.0
The WarriorRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 2.0
The DescentRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 3.0
SkylineRated ★ 3.0