Titles you rated
ChappieRated ★ 4.0
Purple NoonRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 1.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0