Titles you rated
MatildaRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
11 A.M.Rated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
The PacifierRated ★ 4.0