Movies
Ratings
244
As Tears Go ByRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Dragon in JailRated ★ 4.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 2.0
The RockRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.0