Titles you rated
Love 911Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5