Series
Ratings
27
HorimiyaRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0- 명탐정 코난 미방송분 4Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5- 명탐정 코난 미방송분 3Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난 미방송분 2Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0- 명탐정 코난 미방송분 1Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0