Titles you rated
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.5
Dante's PeakRated ★ 3.5
SanctumRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.0
Space JamRated ★ 3.0
1408Rated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 2.5
BeowulfRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 3.5
October SkyRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
The JacketRated ★ 4.0
SwordsmanRated ★ 4.0