Movies
Ratings
397
Sister DeathRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 4.5
DriveRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 4.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
EmmaRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 5.0
MauriceRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5