Titles you rated
The PiratesRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 2.5