Titles you rated
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
FriendRated ★ 1.0
ShrekRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Taare Zameen ParRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0