Movies
Ratings
118
Les MisérablesRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0