Movies
Ratings
144
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Last ChildRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0