Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
October SkyRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
AlexanderRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Best ChefRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0