Movies
Ratings
191
The TuxedoRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
SunnyRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5