Titles you rated
JTBC LectureRated ★ 4.5- Good PeopleRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
Tears of the DragonRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0