Titles you rated
 SunnyRated ★ 5.0 SunnyRated ★ 5.0
 Child's Play 3Rated ★ 5.0 Child's Play 3Rated ★ 5.0
 Another Public EnemyRated ★ 5.0 Another Public EnemyRated ★ 5.0
 HarmonyRated ★ 4.0 HarmonyRated ★ 4.0
 August RushRated ★ 5.0 August RushRated ★ 5.0
- Take OffRated ★ 5.0
 Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0 Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
 District B13Rated ★ 5.0 District B13Rated ★ 5.0
 Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0 Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
 Ghost HouseRated ★ 4.0 Ghost HouseRated ★ 4.0
 Crows ZeroRated ★ 3.0 Crows ZeroRated ★ 3.0
 ApocalyptoRated ★ 5.0 ApocalyptoRated ★ 5.0
 Dark CityRated ★ 3.0 Dark CityRated ★ 3.0
 GravityRated ★ 4.0 GravityRated ★ 4.0
 Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0 Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
 A Tale of Two SistersRated ★ 5.0 A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
 Law Abiding CitizenRated ★ 2.0 Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
 Family TiesRated ★ 2.0 Family TiesRated ★ 2.0
 Daddy Long LegsRated ★ 2.0 Daddy Long LegsRated ★ 2.0
 G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0 G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0