Movies
Ratings
187
Love, AgainRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
The NegotiationRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 2.5
Boomerang FamilyRated ★ 0.5
Our TimesRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0