Series
Ratings
63
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Heroes RebornRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 2.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.0