Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5