Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 2.0
The HostRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 1.0
Escape PlanRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Hot Tub Time MachineRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0