Titles you rated
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
DivergentRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0